O mnie

Beauty Flower Of Life

Zainspirowało mnie życie. Moje życie. Moje zwyczajne życie, które – od pewnego czasu - stało się nieustannym hymnem wdzięczności za:

  • radość z małych rzeczy
  • dostrzeganie cudów każdego dnia
  • poczucie szczęścia tu i teraz
  • ciągle nowe pomysły
  • codzienne dary, prezenty, niespodzianki
  • i w końcu za RADOŚĆ/PASJĘ ŻYCIA!

BeautyFlowerOfLife to obfitość, którą chcę się dzielić ze światem. Z tymi, którzy chcą być szczęśliwi w tym miejscu życia, gdzie akurat się znajdują. TU I TERAZ.

BeautyFlowerOfLife to zmiana perspektywy patrzenia na własne życie: dostrzeganie sensu każdego jego etapu i mądrości kolejnych doświadczeń. To widzenie piękna życia, chociaż dotąd wydawało się ono zwyczajne, szare albo nawet beznadziejne.

BeautyFlowerOfLife to harmonia.

Prawdopodobnie już gdzieś słyszałeś, że Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość. Im więcej w nas pozytywnych myśli, optymizmu, pięknych marzeń, dobrych słów, tym radośniej nam się żyje.

Moim odkryciem jest, że duże zmiany w życiu są konsekwencją drobnych, prawie niezauważalnych codziennych zmian. Są to na przykład: praktyka codziennej wdzięczności, dostrzeganie dobrej strony wszystkich zdarzeń, radość z małych rzeczy, rezygnacja z narzekania, odcięcie się od toksycznych osób, planowanie kolejnych kroków realizacji swoich marzeń, otaczanie się pięknymi przedmiotami.

Większość z tych praktyk możesz rozpocząć TU I TERAZ, bez jakichkolwiek przygotowań, a zobaczysz, jak szybko zaskoczy Cię poprawa jakości Twojego życia. Cuda są takie proste!

Taką „magią na wyciągnięcie ręki” jest zapalenie świecy. W naszym kraju, gdzie szara jesieniozima trwa pół roku, świece powinny być niezbędnym elementem wyposażenia każdego wnętrza na co dzień. Blask, zapach, klimat płonącej świecy sprawia, że pomieszczenie wypełnia się ciepłą czułością. Nasze serca dostosowują się do wibracji płomienia. Rozmowy przy świecach stają się łatwiejsze, bo nasze emocje łagodnieją. Codzienne stresy topnieją. Spala się zła energia. Pojawia się radość, spokój, harmonia. Nie musisz mi wierzyć – doświadcz. Don’t trust me, experience!

Oddaję w Twoje ręce Moje Świece, które oprócz „zwyczajnej” magii świec, mają przepiękne zapachy oraz odrobinę mojego serca. Każdej świecy nadałam najlepszą intencję, która przeniesiona do Twojej przestrzeni, poprawi jakość Twojego życia. Czy to zuchwałość? Nie. Wszystko jest energią, te świece przeniosą moje dobre myśli do Ciebie. To jest właśnie ten mały kroczek, który zmienia życie.

Oddaję w Twoje ręce kalendarz - planner na rok 2018. Zawarte w nim urywki z moich ulubionych książek i codzienna dawka motywacyjnych cytatów niech będzie motorem napędzającym Cię do zmian, do życia tu i teraz, do realizacji krok po kroku wszystkich Twoich marzeń i planów.Nie ma znaczenia czy są to wielkie plany czy cele na dziś, najważniejsze jest byś czuła się szczęśliwa, tu i teraz, właśnie w tym określonym momencie. Życzę Ci, aby każdy dzień przynosił to co najlepsze, to co nada jeszcze większej wartości Twojemu życiu. Niech każdy dzień wypełniony będzie miłością. Niech harmonia Twojej duszy obrazuje radosne spojrzenie, pamiętając o tym, że to nasze myśli kreują naszą rzeczywistość, nigdy odwrotnie.

Niech się dzieje najlepiej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl