Unicorn's Garden

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 79,00 zł 79.00
bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Kod produktu: 7BE9-7991F

Opis

Unicorn's Garden to świeca dedykowana intencjom związanym z radościami płynącymi z pełni życia, poczuciem spełnienia, harmonii i magii, jakiej możesz doświadczać każdego dnia... Daj sobie czas na słuchanie swojego serca i żyj tak, jak chcesz żyć. Wszechświat nieustannie Cię wspiera.

Naturalna świeca sojowa o egzotycznym zapachu... główną nutę zapachową stanowi kremowe mleczko kokosowe przełamane soczystą i kwaśną limonką. Zapal świecę, nadaj jej intencję i rozkoszuj się zapachem ogrodu pełnego magicznych jednorożców...

Każda ze świec ze stałej oferty Beauty Flower Of Life to świeca do palenia w konkretnych intencjach. Ogień to żywioł oczyszczający, wypala negatywne emocje... Każda ze świec jaka zostanie Tobie wysłana jest już oczyszczona przez ze mnie, pozbawiona negatywnej energii, ale zanim dotrze do Ciebie,  będzie w rękach ludzi, od których może przejąć ich emocje... dlatego przed zapaleniem świecy i nadaniu jej konkretnej intencji, przemyj ją pod bieżącą wodą. Zanim zapalisz święcę odpręż się, pomyśl o tym za co jesteś wdzięczny i podziękuj wysyłając do wszechświata słowo dziękuję za wszystko za co jesteś wdzięczny..  Zapalając świecę w konkretnej intencji pamiętaj aby intencja - życzenie było jasno sprecyzowane , aby był to jasny komunikat jaki wysyłasz do wszechświata...  I pamiętaj, że każdą intencję/życzenie wyrażamy w czasie teraźniejszym. Bardzo ważnym elementem podczas palenia świec z intencją jest to aby była odpowiednio zgaszona. Nie może być zgaszona przez dmuchnięcie czy zaciśniecie knota. Do zagaszenia płomienia najlepiej użyć kapturka, kieliszka lub zakrętki jaka jest dołączona do słoika ze świecą tak aby odciąć dopływ powietrza. 

Wszystkie świece wykonywane są przez polskiego producenta, ręcznie w małych ilościach z naturalnych wosków z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

  • pojemność - 250ml,
  • wysokość - 7,3cm,
  • średnica - 8,5cm, 
  • czas palenia - do 60h

Zasady bezpieczeństwa palenia świec : nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru, stawiaj świecę na stabilnym odpornym na ciepło podłożu, jednorazowo świecę należy palić tak długo aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy, knot należy przycinać tak aby nie był dłuższy niż 4-5 mm, nie zostawiaj palących się świec w pomieszczeniu gdzie przebywają dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl